SSS

Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak aşağıda belirtilen IBAN numaralarımızdan herhangi birisine yapabilirsiniz. Havale ile yapılan alışverişlerde, havale sistemde görüldüğünde sipariş tamamlanmış olur. Sipariş verildikten sonra kargo hazırlanana kadar ödeme yapılmamış olursa  sipariş iptal edilir.

 

 

 BANKA  CİNSİ  HESAP SAHİBİ  IBAN NUMARASI
İŞBankası  TL Mumcu Kuruyemişleri   TR 85 0006 4000 0011 2300 3451 37
Denizbank  TL Mumcu Kuruyemişleri  TR 41 0013 4000 0051 3299 6000 01

Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) koruması ile online ödeme yapabilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneği sadece YEMEK SEPETİ üzerinden verdiğiniz siparişler için geçerlidir.

Mumcu Kuruyemişleri gönderilerini Pazartesinden Cumaya resmi çalışma saatleri içerisinde yapmaktadır.

Mumcu Kuruyemişleri Cumartesi, Pazar, resmi tatil ve bayram günlerinde gönderi yapmamaktadır. Taşıma şirketleri ise Cumartesi, Pazar, resmi tatil ve bayram günlerinde teslimat yapmamaktadır.

Aksi belirtilmedikçe www.mumcu.com.tr  üzerinden  Aynı gün içinde ( haftaiçi ) saat: 15:00 e kadar verilen siparişler hızlı teslimat yapılacak bölgelere 2 saatte, bunların dışındaki bölgelere ise aynı gün kargoya verilir. 15:00 dan sonra verilen siparişler bir sonraki iş günü kargoya verilecektir.

120 TL ve üstü siparişler için kargo bedava, bunun altındaki siparişler için kargo bedeli müşteriye aittir.

2 Saatte teslimatı yapılacak bölgeler: Güneşli Merkez, Güneşli Basın Ekspres, İkitelli Basın Ekspres, Bağcılar Basın Ekspres, Bağcılar Evren, Mahmutbey Basın Ekspres, Halkalı Basın Ekspres, Yenibosna Basın Ekspres.

 

Kargo kontrolü

 

Müşterilerimiz ürünü teslim alırken kargo yetkilisi önünde paketin içindeki poşetinin hasar alıp almadığının kontrol etmesi gerekir.

Ürün teslim alındıktan sonra taşıyıcı firmanın görevini yerine getirdiği kabul edilmiş olur.

Bundan sonra ortaya çıkabilecek hasar, kayıp, sorunlu durumlarından MUMCU KURUYEMİŞLERİ sorumlu tutulmayacaktır.