Sipariş Süreci

Sitemizden kredi kartı, havale ve kapıda ödeme olarak farklı şekillerde siparişinizi verebilirsiniz.

Sitemizden online olarak sipariş vermek için üye olmanız gerekmektedir. Bunun için “ÜYE OL” butonunu tıklayarak sizden istenen bilgileri doğru olarak girerek üye olunuz. Sonrasında sitemizde gezerek beğendiğiniz ürünleri sepetenize ekleyiniz. Siparişinizi tamamladıktan sonra sepet kısmındaki satın al butonuna basarak bir sonraki bölüme geçiniz. Üye sözleşmemizi dikkatlice okuyarak onaylayınız. Sonra kredi kartı, havale, kapıda ödeme seçeneklerinden birini seçerek işleminize devam ediniz. Ödeme seçeneğinin ardından teslimat ve fatura bilgilerinizi gireceğiniz ekran çıkacaktır, siparişinizin sorunsuz olarak size ulaşması için bu alanın eksiksiz ve doğru olarak doldurulması gerekmektedir. Siparişiniz sorunsuz bir şekilde tamamlandığında size sipariş numarası ve siparişinizin içeriğini gösteren bir ileti vermiş olduğunuz email adresinize gönderilecektir. Unutmayın sitemizden üye olmadan da telefon ile sipariş verebilirsiniz

Siparişiniz sorunsuz bir şekilde sistemimizde görüldüğü andan itibaren siparişiniz işleme alınarak, sipariş kayıtlarına eklenir ve hazırlanma aşamasına geçer.

Siparişiniz havale ile ödeme ise siparişinizin tutarı hesabımızda görüldüğü andan itibaren siparişiniz işleme alınır. Havalenizin ardından mutlaka bize bilgi veriniz. Bunun için havale bildirimi formu kullanabilir, email (info@mumcu.com.tr) yada telefonla (+90 212 550 5600) ilede ödemeniz hakkında bilgi verebilirsiniz.

Kapıda ödeme ile yapılan siparişler de ise müşteri ilişkilerinden bir arkadaşlarımız sizi arayıp kapıda ödeme tutarı ve siparişinizin onayını teyit etmenizi isteyecektir, teyit işleminin ardından siparişiniz işleme alınır. Size ulaşılamaması durumunda email ile bilgi verilir. Onayı alınmayan siparişler kargolanmamaktadır.