Kullanım Şartları

mumcu.com.tr, Mumcu Kuruyemiş şirketi bünyesinde hizmet veren, ürünlerinin pazarlanması ve satışında kullanılan isim hakkı firmamız tarafından alınmış bir alışveriş sitesidir. Firmamız tüketici haklarını korumayı en öncelikli kuralları arasında tutmaktadır. Bu anlamda, alışverişleriniz sırasında yaşadığınız ürün ve servis kaynaklı her türlü sorun titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır. Web sitemizi ziyaret etmekle aşağıdaki şartları peşin olarak kabul etmiş bulunmaktasınız. Aşağıda sayılan maddeleri firmamız haber vermeksizin değiştirme hakkına sahiptir.

Bu web sitesinde, ürünleri tanıtmak amacıyla yer verilen bilgiler firmamızın ve diğer üretici veya ithalatçı firmaların kullanım kılavuzlarından, ürün açıklama metinlerinden derlenmiştir. Ürün fiyat ve bilgilerinde oluşabilecek yazım hataları söz konusu olduğunda firmamız kayıtlarındaki bilgi ve fiyatlar geçerlidir. Ayrıca açıklamalarda yer alan bilgilerden kaynaklanan herhangi bir maddi ve manevi ziyanlardan dolayı sorumlu üretici firmalardır.

www.mumcu.com.tr sitesinden başka bir siteye yönlendirildiğinizde gireceğiniz bu siteden dolayı karşılaşabilecek sorunlardan kullanıcı sorumludur.
KARGO NOTU: Sevkiyat tarafınıza teslim edilmek üzereyken kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz. Kargo yetkilisi görevini yerine getirdikten sonra ortaya çıkabilecek hasar, kırık vb. durumlardan müşterinin sorumlu olduğunu unutmamalısınız.